Skip to content
DRABEX_15
Firma P.P.H. DRABEX
PRODUCENT SPECJALISTYCZNYCH DRABIN WIELOFUNKCYJNYCH
DRABEX_14
Firma P.P.H. DRABEX
PRODUCENT RUSZTOWAŃ ALUMINIOWYCH
DRABEX_18
Firma P.P.H. DRABEX
PRODUCENT SPECJALISTYCZNYCH DRABIN WIELOFUNKCYJNYCH
DRABEX_17
Firma P.P.H. DRABEX
PRODUCENT SCHODÓW JEZDNYCH
DRABEX_12
Firma P.P.H. DRABEX
PRODUCENT SPECJALISTYCZNYCH DRABIN WIELOFUNKCYJNYCH
DRABEX_09
Firma P.P.H. DRABEX
PRODUCENT SPECJALISTYCZNYCH DRABIN WIELOFUNKCYJNYCH

O FIRMIE

P.P.H. DRABEX Janusz Wilczek jest firmą prywatną, całkowicie polską, bez udziału kapitału zagranicznego, z jednoosobowym właścicielem.

  Firma ma długoletnią tradycję rzemieślniczą. Działalność produkcyjną rozpoczęła w 1974 roku od produkcji wyrobów gospodarstwa domowego powszechnego użytku, ze specjalizacją głównie w wyrobach z aluminium.

  Zmiany systemowe w Polsce na przełomie 1989/90 pozwoliły rozpocząć działalność produkcyjną w szerokim asortymencie i zmianę profilu produkcji na bardziej profesjonalną i zaawansowaną technologicznie.

  Na istniejącej bazie i doświadczeniu powstałą w 1991 roku firma P.P.H.Drabex Janusz Wilczek specjalizując się w dalszym ciągu w produkcji wyrobów z aluminium i stali.

  Wieloletnie doświadczenie, nowoczesny park maszynowy oraz wyspecjalizowana ponad 200 osobowa załoga daje firmie możliwość spełnienia najwyższych wymagań stawianych przez nawet najbardziej wymagającego Klienta.

P.P.H. DRABEX Janusz Wilczek zajmuje się:

 • drabin aluminiowych o szerokim asortymencie, wykonywanych z lekkich kształtowników aluminiowych,
 • rusztowań aluminiowych,
 • schodów aluminiowych,
 • mebli.
 • Laserowej obróbki kształtowników, rur oraz blach,
 • Gięcia drutu,
 • Obróbki plastycznej kształtowników, rur oraz blach,
 • Wykrawania, gięcia blach,
 • Spawania i zgrzewania,
 • Obróbki skrawaniem CNC,
 • Anodowania aluminium,
 • Cynkowania galwanicznego,
 • Lakierowania proszkowego.

Firma Drabex w odpowiedzi na coraz liczniejsze zapytania dotyczące indywidualnych rozwiązań konstrukcyjnych ze strony klientów, proponuje wykonanie specjalnych pomostów, platform, rusztowań, schodów, drabin itp.

 1. Certyfikat ISO 9001 przyznany 27 lutego 2002r. przez Biuro Certyfikacji Polskiego Rejestru Statków
 2. Certyfikaty na znak bezpieczeństwa B nadane przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji na podstawie badań przeprowadzonych przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego

Firma P.P.H. DRABEX - Producent drabin aluminiowych i rusztowań aluminiowych

Firma P.P.H. DRABEX zajmuje się wyrobem produktów ze stali i aluminium. Naszymi wiodącymi produktami są drabiny, rusztowania i schody aluminiowe oraz meble.

Jako producent drabin aluminiowych możemy zagwarantować ich szeroki asortyment - są one dostępne w różnych rozmiarach i wykonywane z lekkich, wysokiej jakości kształtowników. Nasza firma to także wiodący na rynku producent rusztowań aluminiowych. Posiadamy również wszelkie niezbędne certyfikaty ISO i inne gwarancje.

Świadczymy również usługi

laserowej obróbki i plastycznej kształtowników, rur i blach, gięcia drutu oraz spawania i zgrzewania. Oferujemy także obróbkę skrawaniem CNC, anodowanie i cynkowanie. Ponadto przyjmujemy zlecenia związane z  lakierowaniem proszkowym.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i posiadaniu nowoczesnego parku maszynowego obsługiwanego przez fachowców możemy jako producent drabin aluminiowych, rusztowań i innych elementów dać klientom gwarancję spełnienia nawet najbardziej wygórowanych wymagań. Nasze schody aluminiowe, drabiny czy meble to najwyższa jakość wykonania.

DRODZY KLIENCI

Zapraszamy do zwiedzenia naszego serwisu. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje, jeśli jednak jest coś o co chcielibyście nas zapytać, prosimy skorzystać z zakładki KONTAKT.

Zespół Drabex