Skip to content

Podesty serwisowe do czołgów

Jesteśmy firmą, która od lat działa na rynku produkcji elementów aluminiowych. Jako fachowcy w swojej dziedzinie zajmujemy się realizacją także specjalnych konstrukcji. Do takich zaliczają się podesty serwisowe do czołgów, czyli platformy mające zastosowanie przy produkcji oraz serwisie pojazdów gąsienicowych. Jesteś zainteresowany naszymi propozycjami? Zachęcamy do współpracy!

Lekkie i solidne podesty serwisowe do czołgów

Nasze konstrukcje wykonane zostały z profili ze stopu aluminium o podwyższonej wytrzymałości, które łączone ze sobą ocynkowanymi elementami stalowymi. Dzięki temu cechuje je lekkość oraz wytrzymałość. Jesteśmy w stanie wykonać zarówno podesty na stałe montowane do podłoża, jak i platformy mobilne. W przypadku tych drugich instalowane są dodatkowo samonastawne koła skrętne z hamulcem.

Podesty serwisowe do czołgów – dopasowane do potrzeb

Zadowolenie Klientów jest naszym priorytetem, dlatego dostosowujemy wysokość, szerokość oraz długość platform do konkretnych oczekiwań. Naszym Klientom zapewniamy także możliwość wykonania furtek z samozamykaczem. W przypadku wszystkich modeli platform panele schodów pokryte są powłoką antypoślizgową, a głębokość każdego stopnia wynosi 200 mm. Zarówno podesty mobilne, jak i montowane na stałe po obu stronach wejść schodowych posiadają poręcze, które w razie potrzeby łatwo można zdemontować.

Wykonane przez nas podesty serwisowe do czołgów zapewniają bezpieczną pracę, a wersje mobilne dodatkowo gwarantują wygodne przemieszczanie. Tworząc konstrukcje, pamiętamy o tym, by ich wykonanie odpowiadało aktualnym międzynarodowym normom.

Przy tworzeniu platform zachowujemy następujące odległości między stopniami:

  • przy kącie nachylenia 45° – 210 mm,
  • przy kącie nachylenia 60° – 240 mm.