Skip to content

Podesty serwisowe do samolotów

Jesteśmy profesjonalistami w zakresie konstrukcji aluminiowych. Zajmujemy się m.in. tworzeniem tych specjalnych – nie jest nam obce tworzenie podestów serwisowych do samolotów. Realizujemy rozmaite zlecenia. Wykonujemy platformy, które następnie wykorzystuje się podczas serwisu statków powietrznych. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do sprawdzenia naszej oferty, a w razie pytań i wątpliwości – do kontaktu.

Schody jezdne

Wśród naszych propozycji znajdują się schody jezdne – wysięgowe – które występują wraz z jednostronnie podpartą platformą. Wyposażone są w koła, dzięki czemu z łatwością można zmieniać miejsce ich położenia. Konstrukcja to stosowana jest m.in. do obsługi statecznika samolotu.

Wysokiej jakości podesty serwisowe do samolotów

Tworzymy także mobilne platformy serwisowe ze schodami, służące do serwisu statków powietrznych. Nasze konstrukcje wyposażone są w samonastawne koła, które umożliwiają wygodne przemieszczanie. Belki policzkowe podparte są na samonastawnych kołach skrętnych o średnicy 125 mm, a podpora zamontowana jest na belce stabilizatora z kołami samonastawnymi o średnicy 160 mm. Będące istotnym elementem konstrukcji schody posiadają gęsto ryflowaną powierzchnię i mają głębokość 20 cm (każdy stopień). Platformy serwisowe po obu stronach schodów mają zamocowane poręcze, które w razie potrzeby można rozłączyć. Platformy wykonujemy zgodnie z aktualnymi międzynarodowymi normami.

Proponowane przez nas podesty serwisowe do samolotów tworzymy z profili ze stopu aluminium łączonych ze sobą za pomocą ocynkowanych elementów stalowych. Jeżeli jesteś zainteresowany – zapraszamy!

W naszych konstrukcjach odległość między stopniami zależy od kąta nachylenia:

  • przy kącie nachylenia 45° – 210 mm,
  • przy kącie nachylenia 60° – 240 mm.